Wróć do listy

Od dnia 30.10.2023 (poniedziałek), od godz. 3:00 do odwołania ruch pasażerski na odcinku od stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska do stacji Podkowa Leśna Główna zostaje w obydwu kierunkach przeniesiony na tor nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy).

Przeniesienie ruchu pociągów pasażerskich na przebudowany tor nr 2 następuje w ramach kolejnego etapu realizacji robót budowlanych w zakresie rozbudowy linii kolejowej nr 47 na szlaku Podkowa Leśna Główna – Grodzisk Mazowiecki Radońska. Równocześnie otwarte dla obsługi podróżnych zostają wszystkie nowe perony zlokalizowane po prawej stronie toru nr 2 (patrząc w kierunku Warszawy).

Dotychczas użytkowany dla potrzeb ruchu pasażerskiego tor nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego) wraz ze wszystkimi zlokalizowanymi po jego prawej stronie peronami (Podkowa Leśna Zachodnia, Kazimierówka, Brzózki, Grodzisk Maz. Okrężna, Grodzisk Maz. Piaskowa, Grodzisk Maz. Jordanowice) zostaje zamknięty do odwołania w celu zrealizowania pozostających robót wykończeniowych.

Pobierz PDF